rīta pokers

Kārtējais patīkamais rīts. Sēžu un pie datora, dzeru kafiju un skatos, ka kārtējo reizi modinātājs noskan. Jau kādu septīto reizi šorīt. Pirmo reizi, šķiet, noskanēja neilgi pirms trijiem no rīta. Un tā visu laiku. Tamdēļ man nedaudz aizpampušas acis.
Vispār jau sēžu darbā. Spēlēju betway pokeru uz pēdējo naudiņu. Esmu koncentrējies uz vienu spēlētāju, kas virtuāli nosēdies tieši pretī. Viņam gan sasodīti veicas. Man gan nē, tikko raiverā izkrita man vajadzīgā kārts, bet es jau tizli biju nometies.
Nākošajā aplī gan sanāca flush un tagad man ir otrais lielākais žetona daudzums pie galda. Esmu aiz tā virtuālā pretspēlētājkretīna.
Un tagad man ir visvairāk žetonu uz galda. Pretspēlētājs nevēlējās saukt pretī manai pilnajai mājai.
Kretīns, idiots, tizlenis, blogeris esmu!
Ņēmu izdarīju lielu muļķību un draud izkrišana. Sūdīgi. Jap, izkritu, nolādēts! Tik maz trūka līdz otrajai vietai. Cūcība. Bet nu pats jau arī biju vainīgs. Redzēs kā veiksies pie pēdējā galda kārtējā sit and go turnīrelī.
Jā, un es zinu, ka ar šo ierakstu neko normālu neuzrakstīju. Starp citu man vēl viens alus palicis no vakara. Bet dzeru kafiju tagad. Jokains, ne?

Viena atbilde uz “rīta pokers”

  1. Man porerstars.com bija tāds gadījums, kad pie galda apsežas viens “veiksmīgais” un pēc 5 minūtēm visa dalībnieku nada bija viņa kontā. Domāju, ka tas var būt boti, jo nu nevar ta būt pat pēc varbūtības teprijas kā 8 no 10 reizēm izkrīt labāka kombinācja!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.