Par blogu

Vēla vakara stunda un miega iespaids uz mani atstāj dīvainu iespaidu, tāpēc nolemju, ka derētu nedaudz sevi uzjautrināt. Mirkļa iespaidā iegādājos ivars.lv domēnu un nevaru izlemt, ko ar to iesākt.

Ar laiku mani pārņem ideja par personīgo mājas lapu, kur varētu būt apkopoti dati no sociālajiem tīkliem, kuros esmu reģistrējies. Doma lieliska, bet saskaros ar problēmu, ka pārāk ilgs laiks paietu, lai uztaisītu tādu rezultātu kādu es vēlos. Idejas izpilde tiek atmesta uz labākiem laikiem.

Kāds man pasviež ideju, ka varētu veidot publisku Latvijas Ivaru biogrāfijas kartotēku. Piemēram, ievadot domēnu godmanis.ivars.lv, varētu izlasīt, papildināt, rediģēt bijušā Latvijas premjera biogrāfiju. Ideja kā tāda varbūt nebūtu peļama, bet necēlās rokas to izpildīt.

Vēla vakara stunda un miegs uz mani vēljoprojām atstāj iespaidu, tāpēc nolemju sevišķi “neiespringt” un izveidoju wordpress blogu, kurā rakstīšu par interneta pārlūku Opera, maniem mēģinājumiem uzlabot un mainīt programmēšanas iemaņas un, protams, par savu dzīvi Liepājā un Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.