Firefox spraudņa "draugiem.lv ext" alternatīva pārlūkā Opera

Nedaudz papildināju pavecu Operas Toolbar, lai darbotos jaunajā dizainā. Protams, nevar zināt cik ilgi draugiem.lv radošais kolektīvs nemainīs saišu struktūru, bet tā kā pats bieži izmantoju šo rīku joslu, tad droši vien ilgi nebūs jāgaida kaut kādus tur uzlabojumus no manas puses.

Plus vēl pievienoju saišu sūtīšanu uz saišu saīsinātājlapu http://ej.uz. Nospiežot “Saīsināt šo saiti”, tiks atvērta lapa ej.uz resursā ar jau izveidotu saīsināto saiti. Nu, kaut kas līdzīgs bookmarkletam sanāk.

Opera draugiem.lv Toolbar
Opera draugiem.lv Toolbar

Lejupielāde kā parasti notiek uzklikšķinot uz saites “Lejupielāde” un apstiprinot visus izvēlnes logus. Ja atvērsi saiti ar kādu citu pārlūku, tad visticamāk varēsi lejupielādēt menu2.ini failu, kas arī šajā gadījumā tā pati interneta pārlūka Operas rīkjosla.

Lejupielāde

Ieteikumus vai atsauksmes aicinu izteikt komentāru joslā, bet alu uzsaukt brīžos, kad sastopat mani. Mana lapa

UPDATE

Vakar atklāju, ka draugiem.lv nedaudz nomainījuši adresi profila attēla aplūkošanai. Ņēmu un …/profile/.. nomainīju ar …/account/…

8 atbildes uz “Firefox spraudņa "draugiem.lv ext" alternatīva pārlūkā Opera”

  1. Saki man, kur tad īsti ir jāliek ini fails, man ir portablā versija 10.50, un kā darbojas. Divreiz ar kreiso sanāk tikai draugiem.lv-meklēt tekstu, ar labo nav nekādu izmaiņu.

  2. Ja darbojas teksta meklēšana, tad vajadzētu arī darboties visam pārējam, jo tas viss ir vienā ini failā.

    Nezinu, pamēģini uzspiest ar labo peles taustiņu uz kādas saites. Vēlāk paskatīšos, kas tur tāds varētu būt, jo neesmu skatījies kā darbojas portable versija operai

  3. sveiks. tagad draugiem jaunais skins, diem;žēl addons nestrādā. lūdzu pielabo jo addons superīgs, vislaik izmantoju :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.