Opera 11.60

Pamanīju, ka manu tā saucamo blogu (pēdējais laiks tā kā pieaugt, ne) diezgan bieži apmeklē ar interneta pārlūku Opera. Skaitli, kas liek mazāk pazemojoši justies tieši tad, ja to izsaka nevainīgajos procentos, varētu iztēloties kā 21%. Tieši tāds daudzums no visiem pēdējā mēneša apmeklētājiem lieto Opera pārlūku. Lieliski.

Protams, šādam apmeklējumam ir izskaidrojums – mana draudzene izmanto šo pārlūku.

Starp citu iznākusi Opera 11.60 versija ar dīvaino nosaukumu – Tunny. Tajā uzlabotas tehniskās lietas, iebūvētais e-pasta klients un citas lietas. Jebkurā gadījumā, ja man būtu jāizvēlas starp Firefox vai Opera, tad, protams, izvēlētos ātrāko Operu.

2 atbildes uz “Opera 11.60”

  1. Nebaidos atdoties Google tantei vēl vairāk, bet Chrome ir viens liels mīnus manā skatījumā. Esmu pieradis, ka, ja es aizveru pēdējo (vienīgo palikušo) cilni, tad parādās “speed dial”, sākuma lapa vai kas tamlīdzīgs, bet katrā gadījumā es tiešam nevēlos, lai tādos brīžos aizveras viss pārlūks.

    Es nevaru pie tā pierast. Iestatījumos arī neesmu spējis atrast veidu kā to atslēgt. Ja būtu tāda iespēja, tad man nekas nebūtu pret Chrome.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.