Interneta pārlūka Opera draugiem.lv rīku joslas atjauninājums

Protams, vecā rīku josla īsti vairs nestrādāja un nepiedāvāja Opera 11 piedāvātos labumus. Tāpēc saņēmos un nedaudz to uzlaboju, kas arī nozīmē to, ka īsti nestrādās uz vecākām pārlūka versijām. Teorijā.

Pamata izkārtojumu aizņēmos no interneta pārlūka Chrome paplašinājuma “draugiem.lv ext” un klāt pievienoju rīku ej.uz saišu saīsināšanai.

Interneta pārlūka Opera rīku josla
Interneta pārlūka Opera rīku josla

Kam tas viss vajadzīgs? Ja nedaudz citē draugiem.lv ext Firefox spraudņa autoru, tad šī rīku josla piedāvā:

* Tieša pieeja citu lietotāju lielajām profila bildēm, albumiem, izvēlētajai mūzikai un dienasgrāmatai caur peles labā klikšķa konteksta izvēlni virs linkiem uz profilu/profila bildēm. Šīs darbības, izņemot albuma/-u apskati, neparādās attiecīgo lietotāju profila statistikā.
* Tādā pašā veidā iespējams lietotājam nosūtīt vēstuli vai dāvanu, pievienot lietotāju favorītiem, apskatīt kopējos draugus, atlasīt saraksti vai bloķēt jebkura lietotāja [arī drauga] pieeju jūsu profilam.
* Profila bilde tiek atvērta jaunā logā, bet visu pārējo iepriekš minēto darbību rezultāti tiek atvērti jaunā pārlūka tabā/cilnī.

Tas arī viss, un jā – lejupielāde notiek šeit (klikšķini, ja šobrīd izmanto pārlūku Opera). Ja izmanto citu pārlūku, tad droši vien varēsi lejupielādēt menu_new.ini failu, kurā glabājas Opera rīku joslas izkārtojums.

Priekā!

14 atbilde uz “Interneta pārlūka Opera draugiem.lv rīku joslas atjauninājums”

 1. sveiks. es ieinstalēju uz Opera 11 bet man nekas nerādās. nerādas ne tikai tāds options no right click menu bet pat nerādās ka ir tāds widgets. ko darīt?

 2. Nu, kā widžets tas neparādīsies, jo tā ir vienkārši faila menu.ini nomaiņa. Apskaties iekš Ctrl+F12->Advanced->Toolbars un tur jābūt sarakstā “Opera 11 & draugiem.lv”.

  Un it kā jau vajadzētu strādāt, ja klikšķina uz linkiem. Šobrīd grūti teikt, kas tur varētu nebūt…

 3. ok, parādas kad uzpiežu draugos uz kāda drauga vārda bet pēc tam gan klusums. vienlgo ko nospeižu vai profila bilde vai sūtīt vēstuli nekā nenotiek

 4. vai nevari uztaisīt lai kad piespiež Profila bilde, lai atveras popup nevis tabs?

 5. Man liekas, ka būs grūti ar windows.open(), kurš tiek izmantots, lai atvērtu logu. Tas, ka tiek atvērts “tabs” nevis “popup” logs, ir atkarīgs no Opera pārlūka.

  Šobrīd liekas, ka ērtāk būtu nokonfigurēt extension vai izvairīties no tā lietošanas.

  Ok, vēlāk paskatīšos ko īsti tur varu līdzēt un iespējams Opera ļaus izveidot kādu citu event() uz javascript pamata. :)

 6. Nu, šķiet, ka nolasīt to, vai ir vēstule nebūtu grūti, bet kā panākt lapas pārlādi jaunāko datu nolasīšanai un lai tas tajā pašā laikā neietekmētu lietotāju? :)

  Ja nemaldos, tad Facebook pats pārlādē to statusa indikātoru (var jau būt, ka kļūdos) un addonam atliek tikai ik pa laikam to nolasīt, iztiekot bez lapas pārlādes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.