Twitter konts Google meklēšanas rezultātos

Šķiet, ka parādījies vēl viens iemesls, lai uzņēmumi neignorētu tendences un tomēr izveidotu kontu Twitter servisā, jo Google meklēšanas serviss sāci rezultātos labāk attēlot arī twitter kontus. Tas viss, protams, ir tikai iesākumā un varbūt vēlāk pastāvēs iespēja, ka līdz ar lietotāja “pēdējo” tvītu, Google spēs parādīt arī lietotāja domu biedrus vai populārākās frāzes.

Mans konts, protams, ir pietiekami neaktuāls un neviens par laimi necentīsies to muļķīgos ierakstus “iekešot“. Tas iepriecina.

3 atbildes uz “Twitter konts Google meklēšanas rezultātos”

  1. Vai ir iemesls speciāli ieguldīt laiku, līdzekļus twitter komunikācijā, ja tajā pašā laikā netiek pievērsta uzmanība “draugiem” un “feisbūkam”? Vai arī uzņēmumam ir “progresīvs” twitter konts, bet tajā pašā laikā tam nevar aizsūtīt e-pastu vai sazvanīt uz telefonu?

    Man jau liekas, ka twitter ir nedaudz pārvērtēts un tas var būt tikai kā papildus līdzeklis komunikācijā ar patērētājiem un, reģistrējot twitter’ī uzņēmuma kontu, pastāv mazāka iespēja, ka kāds smuko uzņēmuma nosaukumu izmantos neatbilstošiem mērķiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.