Ātrākais interneta pārlūks tomshardware.com skatījumā

Dāmas un kungi no tomshardware.com veikuši samērā apjomīgu top 5 interneta pārlūku salīdzinājumu.

Testu rezultāti
Testu rezultāti

Rezultāti nav pārsteidzoši un šī vortāla skatījumā pasaules ātrāka interneta pārlūka gods pieder Opera interneta pārlūkam.
Es un pustukšais alus kauss kārtējo reizi pārliecināmies, ka Opera ir pietiekami ātrs pārlūks arī priekš mana ne sevišķi spējīgā datora, un, ja man būtu tāda nepieciešamība, tad kā alternatīvo pārlūku lejupielādētu Google Chrome. Starp citu kāpēc man vajadzētu Firefox? Ir kādas idejas? Khe.

5 atbildes uz “Ātrākais interneta pārlūks tomshardware.com skatījumā”

  1. Viss atkarīgs vienalga no lietotāja vēlmēm. Ja nepieciešams tikai ieiet internetā tad jā Opera, iespējams ir labākais risinājums. Taču man kā web programmētājam šķiet, ka Operai ir viss nelietojamākie papildinājumi, tāpēc to nekad nelietošu. Savukārt Chrome šobrīd ir joprojām kliba pārlūkprogramma. Chrome parastam interneta lietotājam ir ideāls pārlūks, taču web programmētājam tas ir murgs. Nav ne View selected source, ne sakarīga javascript debugera (jā viņš ķipa ir, bet vai kāds saprot viņa izvadītās kļūdas?), ne pabeigts javascript atbalsts (ja viņš ir pabeigts, tad kā lai izskaidro to, ka dažas javascript funkcijas man darbojas visās pārlūkprogrammās izņemot Chrome?). Un tas tik tas ko atcerējos uz sitienu, bet nepilnību patiesībā ir daudz vairāk. Bet nu tas tik mans viedoklis.

  2. DMG, bet cik tad uz pasaules ir programmētāji? Domāju, ka patiešām parastajam lietotājam būtu pat labāk, ja nebūtu iespēja uzstādīt dažādus spraudņus, kuri pēc tam sāk bremzēt, kaut ko nomaina pārlūkā vai parada nelietojamu pašu pārlūku.

    Tā kā, manuprāt, viss vajadzīgais pārlūkā Opera jau ir, tad iesaku to, nevis piemēram Firefox, jo tad vismaz vēlāk nebūs jāklausās muļķīgus jautājumus par pārlūka kārtīgas nestrādāšanas iemesliem.

    Starp citu, ko web programmētāji saka par Opera Dragonfly?

  3. Programmētāju nav daudz, bet domāju, ka katrs otrais vīrietis reizi mūžā pamēģina kko uzprogrammēt. Savukārt ar spraudņiem man nekad nav bijušas problēmas. Pārsvarā ja arī esmu pieredzējis, ka pārlūks nokaras tad tas ir atverot kādu slikti noprogrammētu mājas lapu vai flash spēli. Spraudņi tikai palīdz papildināt pārlūku ar iespējām, kuras viņš nepiedāvā. Es ikdienu nevaru iedomāties bez gmail spraudņa, kurš paziņo par jaunu vēstuli, bet operā šis papildinājums atgādina kkādu sliktu joku. Bet nu katram ir savs mīļākais pārlūks un tas jau tikai normāli :) Galvenais saprast, ka neviens no tiem nav ideāls.

    Neesmu personīgi testējis to Dragonfly, bet man radās interese, tā kā mok notestēšu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.